Konzultace a poradenství

Máte v plánu přechod na nový informační systém? Potřebujete poradit s výběrem vhodného hardware nebo software pro podporu dosažení Vašich cílů? Připravujete integraci nových aplikací do stávajícího informačního systému?

Poskytujeme vysoce profesionální služby v oblasti konzultací v rámci komplexní systémové podpory IT. Disponujeme prostředky a znalostmi pro vypracování návrhu řešení v rozsahu všech IT prvků Vaší společnosti. Zvyšujte efektivitu svého podnikání a starosti s IT přenechte nám.

Úroveň konzultace je závislá na přání zákazníka. Neomezujeme se pouze na kompletní a rozsáhlá řešení, nabízíme i jednorázové konzultace a audity. Rozsah služeb přizpůsobíme Vašim požadavkům.

Při společné činnosti v oblasti konzultací IT je velice důležitá vzájemná důvěra a komunikace. Vaše data a duševní vlastnictví proto velmi pečlivě ošetříme i z právního hlediska proti úniku Vašich dat a informací.

 • IT konzultace a poradenství v oblasti HW a SW
 • konzultace technické proveditelnosti
 • konzultace k implementaci nových IT řešení
 • konzultace optimalizace stávajícího IT řešení
 • bezpečnostní konzultace

Narazili jste v rámci oblasti IT na problém, který nejste schopni sami řešit a nevíte si již rady? Obraťte se na nás!

Náš tým konzultantů bude naslouchat Vašim potřebám a na jejich základě navrhne vhodné řešení. Řešení, které Vám umožní uspořit náklady a zároveň zefektivnit Vaši činnost.

 

Správa serverů podnikových sítí

Jsme schopni zajistit vše od instalace infrastruktury až po zapojení nejmodernějších serverů dle dispozic klienta. Naši specialisté mají dlouholeté zkušenosti s nastavením a provozem mnoha serverů, a to v nejrůznějších prostředích. Umožňuje nám to poskytovat zákazníkům kompletní správu jejich serverů, s garancí bezproblémového provozu, a zajištění vysoké dostupnosti.

 

Správa koncových stanic

Koncové stanice zaměstnanců dokáží vygenerovat významnou část činností IT oddělení firmy. Takové činnosti můžeme provádět za zákazníky, tím jim významně ulehčit starosti se zajištěním vlastního ICT provozu a uvolnit jejich specialisty ke strategičtějším činnostem. Pomáháme nejen s provozní údržbou, ale i se zálohováním pracovních stanic.

Naše služby zahrnují vše od instalace nového zařízení, přes nastavení potřebného SW až po případnou modernizaci, či likvidaci již nepoužívaného zařízení.

 • Správa počítačů – řešení HW/SW závad, preventivní údržba operačního systému a ostatního software na pracovních stanicích uživatelů k zajištění spolehlivosti. Přidávání, odebírání počítačů do sítě.
 • Správa serverů – řešení HW/SW závad, aktivní monitoring provozu serveru a zajištění jeho fungování a bezpečnosti. Údržba operačního systému, změny konfigurací a řešení požadavků na změny v uživatelských právech. Zálohování dat a konfigurací.
 • Správa software – odborná instalace, konfigurace, pravidelná údržba, aktualizace, zálohování a administrace serverového, kancelářského a antivirového software.
 • Správa sítě – údržba a opravy pasivních a aktivních síťových prvků, zajistíme také bezpečnostní audit, správu elektronické pošty nebo správu www serveru.
 • Správa periferií – údržba a zajištění oprav sdílených prostředků, jako jsou tiskárny, faxy nebo scannery, evidence, dodávky spotřebního materiálu.
 • Správa mobilních zařízení – servis a dílčí administrátorské úkony spojené s chodem mobilních zařízení typu tablet či smartphone.
 • Poradenství a konzultační služby – poskytování kvalifikovaných informací z oblasti informačních technologií, konzultace a školení a také případná pomoc při výběru a implementaci zákaznických řešení.

 

Přítomnost na internetu

Současná doba si žádá od každého být prezentován na internetu. Kdo na internetu není, jako by nebyl. Jsme si toho vědomi a dokážeme připravit řešení na míru dle přání zákazníka. A je jedno, jestli se jedná jen o jednoduché webové stránky, nebo celý propracovaný systém zahrnující weby, databáze, desktopové aplikace, či aplikace na mobilních telefonech. Představivosti se meze nekladou a my vaše představy dokážeme přetvořit do reality.

Můžeme pro vás například zajistit:

 • Návrh webových stránek, samozřejmě v responsivním designu včetně moderního designu a kvalitních textů
 • Návrh a programování internetových aplikací
 • Zajištění provozu e-shopu, redakčního designu, blogu, diskusního fóra a mnoho dalších běžných aplikací
 • Tvorby vlastních mobilních aplikací komunikujících s vaším zázemím
 • A další služby spojené s Internetem a vývojem SW